Rak - horoskop na rok 2016

rak

Datum: 22.6. - 22.7.
Horoskop pro raka na rok 2016 je velmi zajímavý, protože se stane mnoho událostí. V práci se mu bude dařit, i když bude mít pocit, že má strašně moc práce, za kterou časem dostane i přidáno. S partnerem/partnerkou to nebude zrovna nejlepší, ale taktéž se to vyřeší. Pokud vás trápí nadváha, měli byste už konečně zhubnout. Během roku je také možné, že vás zaskočí nějaká nemoc. Připravte se proto včas.Jak to vypadá s rakem pracovně?

Rakovi se bude v roce 2016 v práci převážně dařit, i když na začátku roku bude mít více práce, ve výsledku bude ale spokojený. Od jara se to s množstvím práce zlepší a vy se v ní budete cítit velmi dobře. Budete mít kolem sebe dobrý kolektiv a prostředí bude příjemnější než doposud. Po prázdninách je možné, že dostanete něco málo přidáno, což se vám bude hodit, ale musíte počítat s tím, že budete mít hlavně v prosinci dost napilno.

Živnostníkům se bude dařit převážně od druhé poloviny roku, v té první budou mít hodně práce a nebudou vědět, co udělat dřív. Pokud rak hledá práci, měl by si uvědomit, že je nutné se pořádně připravit, protože nikdo na něj nebude hodný. Je tedy nutné pořádně zapracovat na životopisu, chování a vystupování. Nebojte, ale časem se i na vás usměje štěstí.

Co vztahy a láska?

Z počátku roku můžete mít menší problémy s partnerem či partnerkou, ty se dají vyřešit pouze komunikací a vyřeším problémů. Pokud by to nepomohlo, řešením může být též rozchod nebo odloučení na pár týdnů. Na druhou stranu, nemáte-li moc neshod ve vztahu, budete dlouhou dobu celkem šťastní. Občas vás ale mohou pěkně zlobit děti, pokud je máte.

V případě hledání nového partnera či partnerky brzo někoho najdete, do koho se opravdu bláznivě zamilujete a společně strávíte opravdu krásné chvilky. O prázdninách existuje hrozba menší nevěry, tak si dávejte na partnera a na sebe pořádně pozor, protože by vám tak mohl zlomit srdce nebo vy jemu.

Jak je na tom rak po zdravotní stránce?

rak znameníPokud potřebujete zhubnout, neodkládejte to a začněte hned s počátkem ledna. Nezapomeňte ani na pravidelný pohyb a na jaře je také vhodná očista organismu.

Během roku se snažte o své zdraví pečovat, neboť byste mohli mít vážnější problémy se zdravím. V každém případě se nestresujte a začněte pravidelně relaxovat, protože vám odpočinek pomůže. V létě se vydejte na dovolenou, ať si odpočinete a také užijete krásné slunečné dny.

A jak to bude s penězi?

Rak problém s penězi moc nemá, nemůže si sice vyskakovat, ale není to nejhorší. Rozhodně nikomu nepůjčujte peníze, ani těm nejlepším přátelům, protože pak by je nechtěli vrátit. Možná po prázdninách dostanete v práci přidáno, což se vám bude po letní dovolené hodit.

V případě, že by hrozilo zadlužení, raději omezte zbytečné výdaje a uskromněte se, ať si nemusíte půjčovat. Někteří raci mohou dle horoskopu něco zdědit nebo dokonce i vyhrát. Ale raději to se sázením moc nepřehánějte, ať pak nelitujete.

Znamení rak ve zkratce

Datum: 22.6. - 22.7.
Oblíbená barva: bílá
Živel znamení: voda
Planeta: Měsíc